Mirë se erdhët ne www.Stublla.de!


UDHA E KRYQIT
Kobern-Gondorf / Gjermani

Në Fotografi shifen disa te ndaluara te Udhes Krqyit, kështjella mesjetore, nje pjes e fshati Kobern-Gondorf dhe lumi Mosel.

Ketu gjeni nje PDF-File me lutjet e reja te udhes Kryqit.


Festimi për Vitin e Ri 2012
në Koblenz

F O T O
Stublla e.V. Koblenz
kremton Festen e Shën Kollit

Takimi Rinor Katolik
28. Mai 2011
në Siegen

STUBLLA e.V. ne Koblenz
feston Vitin e Ri 2011

F O T O


STUBLLA e.V. ne Koblenz
kremton festen e Shën 'Kollit
të premten, me 3.12.2010
KLIKO KETU!
Teksti & Muzika:

NOA
Nue Nikolla

Stubëll

FOTO >>>
Stublla e.V. Koblenz
ftonë të gjithë antarët në
Grillfeier të diellen, 12.9.2010 nga ora 13:00
në Metternich, Grillhütte Am Windrad.
>>kliko ketu

Foto Stublla e.V. në
"Weinprobe" tek

Weingut Dötsch - Kobern
3.9.2010
Ndihmoni ndërtimin e Katedrales
kushtuar Nënës Tereze në Prishtinë
Foto nga vera 2009 ne Stubëll
Takimi Meshtarve dhe Motrave
ne Stubell ne Gusht 2009


 • 01. Deklarata
 • 02 Rregullorja Keshillit te Stublles
 • 03 Rregullorja e Shoqatave
 • 04 Formulari per regjistrim
 • 05 Organigrami
 • Vendimet e Tryezes Rrumbulaket

  ne Koblenz me 1. & 2.Mai 2009

  Tryeza me moton:
  TI I DUHESH STUBLLES!


  me 1.+2.Mai 2009 ne Koblenz
  Mesha Shenjte - Mons. Dode Gjergji
  dhe Pater Marjan Lorenzi ne Koblenz
  26.4.09

  Ju pershëndesim zemërsisht, të Juajit Webmaster
  nuvi - web-art-design - nua & vilson ramaj

  Albachat Lista e Stublles Shkruani Email Webmasterit Vizitoni Faqen e Misionit Katolik Shqiptar ne Zvicer

  Last Update: 10:06 18.03.2012
  pamja optimale eshtë ne formatin 1024x768 pixel